Müziğin Sesini Aç
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Siteye Hoşgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İlginc bir kampanya " sigarayı bırak kızı al"

2 posters
YazarMesaj
BuRaKg!!!
Üye
Üye
BuRaKg!!!

İlginc bir kampanya " sigarayı bırak kızı al" Empty
MesajKonu: İlginc bir kampanya " sigarayı bırak kızı al"   İlginc bir kampanya " sigarayı bırak kızı al" I_icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 10:21 am

"Sigarayı bırak kızı al"

30.06.2009 09:10 Yüzlerce erkeğin başvurduğu kampanyanın sonunda bir kişi ödülün sahibi olacak.

Suudi Arabistan'da bir vakıf, genç erkeklerin sigarayı bırakmasını teşvik etmek amacıyla "sigarayı bırak bedavaya evlen" kampanyası başlattı.

Yüzlerce erkeğin başvurduğu kampanyanın sonunda bir kişi büyük ödülün sahibi olacak. Kampanyanın tanıtımı başkent Riyad'da, "alışkanlığı bırakmak sizden, evlendirmek bizden" sloganıyla yapılıyor.

Katılımcıların birer hafta sigara bırakma kursuna katılacağı, kazananın 6 ağustosta yapılacak kurayla belirleneceği belirtildi. Kazanının dışında 20 kişiye
de mobilya hediye edilecek.

Ben sigara içmiorum ama içseydim kesin bırakırdım İlginc bir kampanya " sigarayı bırak kızı al" 272263
εїз гєalpιŦ εїз
Admin
εїз гєalpιŦ εїз

İlginc bir kampanya " sigarayı bırak kızı al" Empty
MesajKonu: Geri: İlginc bir kampanya " sigarayı bırak kızı al"   İlginc bir kampanya " sigarayı bırak kızı al" I_icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 12:03 pm

Enteresan Smile
http://muziginsesiniac.eniyiforum.org

İlginc bir kampanya " sigarayı bırak kızı al"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cepte "Üç boyutlu TV" dönemi başlıyor
» Hadise "Kahraman" 2009