Müziğin Sesini Aç
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Siteye Hoşgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Coming Soon (Pek Yakında)

2 posters
YazarMesaj
excep
Üye
Üye
excep

Coming Soon (Pek Yakında) Empty
MesajKonu: Coming Soon (Pek Yakında)   Coming Soon (Pek Yakında) I_icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 10:56 pm

Coming Soon (Pek Yakında) PEKKAP1245327498

Tür: Korku
Süre: 87 dk.
Yönetmen: Sopon Sukdapisit
Senaryo: Sopon Sukdapisit
Oyuncular: Chantavit Dhanasevi, Worakarn Rojanawatchra
Yapım: Tayland 2008
Dağıtım: Tiglon Film
Filmin Orjinal Sitesi

Bir korku filminde sizi en çok korkutan şey nedir? Bir hayaletin beklenmedik biçimde aniden kaybolması mı? Ana karakter, hemen arkasındaki hayaleti farketmediğinde mi? Film boyunca izlediğiniz kişinin aslında hayalet olduğunu öğrenmek mi? Peki ya bir gün yalnız başınıza evinize döndüğünüzde, izlediğiniz korku filminin sizi kovalamasına ne dersiniz?

Yönetmen anlatıyor:
“Çocukların hayal gücü geniştir” lafına sonuna kadar inanıyorum. Ben de o gördüğü, duyduğu herşeyi alıp, onlarla ilgili hayal dünyası yaratan çocuklardan biriyim; özellikle de korku filmleri seyrederken. Yetişkin birisi film izlediğinde, film bittiği anda bir rahatlama gelir. Ama çocuklar için (benim için de) asıl korku dolu anlar o sırada başlar çünkü hayal gücü açığa çıkar.
Yetişkinler bunun saçma olduğunu ve görüklerinin“sadece bir film” olduğunu söyleyeceklerdir. Bense içimden “ya değilse” diye düşünürüm. COMING SOON filmi de benim bu çocukluk hayallerimden çıktı. Bunlar ya hayal değilse? Ya size de olursa?”

● α γ δ έ η υ я ●
Süper Moderatör
Süper Moderatör
● α γ δ έ η υ я ●

Coming Soon (Pek Yakında) Empty
MesajKonu: Geri: Coming Soon (Pek Yakında)   Coming Soon (Pek Yakında) I_icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 11:13 am

Aynısı benim içinde geçerLi fragmanı izlemeye bile korktum Sad
ama güzel bir filme benziyor.. :D

Coming Soon (Pek Yakında)
1 sayfadaki 1 sayfası